Tags

  Фінальний радіопроект Сняданко Ольги «Король інструментів»

  Проект про органну музику і тих людей, які її творять. Про оргáни, їх характери, лікарів, вплив на людей, індивідуальність кожного інструменту, містику, пов'язану з оргáнами і про те, хто в них живе. Про сльози від почутого і серійних меломанів, а також про те, чому оргáнну музику треба слухати частіше. Звичайно, і сама музика.

  «Я не уявляю себе без оргáна» — каже Світлана Острова.

  Андрій Романов — один з чотирьох українських студентів-органістів. Крім Київської консерваторії, в Україні більше ніде немає оргáнної школи.

  Для порівняння: оргáн в Будинку оргáнної та камерної музики.
  Такі різні органи: зовсім маленький інструмент в Національній музичній академії ім. П. Чайковського
  Найскладніше в грі на органі — одночасно грати і руками, і ногами, — каже Андрій Романов, студент-органіст.
  Фото авторки. У проекті використано аудіозаписи гри Андрія Романова та Валерії Балаховської, вони також зроблені авторкою проекту.


  Comments

  /groups/2012/search/index.rss?tag=hotlist/groups/2012/search/?tag=hotWhat’s HotHotListHot!?tag=hot0/groups/2012/sidebar/HotListNo items tagged with hot.hot/groups/2012/search/index.rss?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcomelist/groups/2012/search/?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcomeRecent ChangesRecentChangesListUpdates?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcome0/groups/2012/sidebar/RecentChangesListmodifiedDateallRecent ChangesRecentChangesListUpdateswiki/welcomeNo recent changes.reverse5search