Tags

  Волонтерство в Україні

  Волонтерство в Україні потребує структурованості та системності, але його розгалужена система і багатогранність волонтерських організацій свідчить про стрімкий рух в цьому напрямі

  Сьогодні волонтерський рух в Україні набуває все більшої популярності і масштабів. Але щоб досягнути мети швидше потрібен обмін досвідом і системність. Цей сюжет – спроба оцінити розвиток волонтерства в Україні на досвіді різних організацій, показати цей рух очима його координаторів і учасників.


  Більш детально ознайомитись з досвідом українських організацій можна у додаткових і більш повних матеріалах, які додаються до сюжету, але не увійшли у фінальну версію.

  Сюжет базується на досвіді таких організацій :

  Центр волонтаріату «Добра Воля»

  http://www.volunteering.org.ua/ сайт організації

  http://gurt.org.ua/news/trainings/16034/


  Amnesty International Україна”,  Всеукраїнська мережа “Люди, що живуть з ВІЛ”,

  Спільнота Святого Егідія,


  Центру медико-соціальної реабілітації людей, що мають психічні захворювання при Павлівській лікарні)


  Більш детально ознайомитись з досвідом українських організацій можна у додаткових,більш повних матеріалах, які увійшли в сюжет частково або не стали фрагментом фінальної версії:

  Amnesty International Україна”,

  http://amnesty.org.ua/ офіційний сайт
  http://www.facebook.com/#!/aiukraine/photos_stream сторінка у фейсбуці
  Всеукраїнська мережа “Люди, що живуть з ВІЛ”,

  http://network.org.ua/
  Спільнота Святого Егідія у розповіді Ольги Макар,

  http://www.santegidio.org/ua/contatto/cosa_e_5.html
  Центру медико-соціальної реабілітації людей, що мають психічні захворювання при Павлівській лікарні)  Приклади волонтерських спільнот у соціальних мережах :

  http://www.facebook.com/groups/52006024650/permalink/10151279964884651/#!/iamavolunteer2012  Comments

  /groups/2012/search/index.rss?tag=hotlist/groups/2012/search/?tag=hotWhat’s HotHotListHot!?tag=hot0/groups/2012/sidebar/HotListNo items tagged with hot.hot/groups/2012/search/index.rss?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcomelist/groups/2012/search/?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcomeRecent ChangesRecentChangesListUpdates?sort=modifiedDate&kind=all&sortDirection=reverse&excludePages=wiki/welcome0/groups/2012/sidebar/RecentChangesListmodifiedDateallRecent ChangesRecentChangesListUpdateswiki/welcomeNo recent changes.reverse5search